yusufguleryuz.com 7 Yaşında

Dile kolay tam 7 yıl oldu bu websitesini kuralı.Hep bir hevesim vardı yazım çizim işlerine. Evvela mynet üzerinden blackmaster adıyla yazılar yazdım.Tasarım işi, üniversite de kurduğumuz uluslararası ilişkiler kulübünün site tasarımı kısacası hep hevesim vardı.

Bundan tam 7 yıl önce işi profesyonelleştirip kendi adıma ait site satın almam ile daha bir ciddiye aldım blog işlerini.   Yazmak özgürlüktür fikrinden yola çıkarak hayatıma dair, ülkeme dair, etrafımda ki insanlara dair, hayallerime dair kesitleri paylaştım bu sayfalarda. 190 küsür yazı yazdım. Çok yorum aldım. Çok paylaşıldı ve bu noktaya geldim. Geçenlerde sitem hacklendiği için bir karar alıp daha da profesyonel yazılar yazmaya karar verdim. 7.yıla özel olarakta yukarıda gördüğünüz çalışmayı yaptım. Bugünden itibaren artık hergün yazılar yazmaya çalışacağım. Yazılarımın temelini okuduklarım oluşturacağı için kendimi daha fazla geliştirme gereksinimi duyuyorum. Bu sayfalarda artık daha fazla içerik , daha fazla ekonomi, finans sektörü ile ilgili daha fazla kariyer yazısı bulabileceksiniz.

Son olarak sizlere de desteklerinizden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Kendimi en özgür hissettiğim bu mecrada yanımda olduğunuz için teşekkürler…

Bu hafta planlanan yazılar

– Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı ile İlgili Tavsiyeler

– Alex de Souza’nın Jubilesi

– İşbankası Uzman Yardımcılığı Sınavı

– Petrol Neden Düşüyor?

-Bankacılık ile ilgili spesifik bir konu

Etiketler: , , , , , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

    • plastik saksı fiyatları
    • 19/12/2014
    Cevapla

    ne güzel TAM 7 yıl olmuş umarım daha uzun gider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım