Beni Benimle Bırak

Yeni bir kategori icat ediyorum eyyy ahali.. Başla-bitir bölümün adı… Mevzu şöyle işliyor. Sağda solda duyduğunuz bir kelime bir cümleyi alıp yazının başına yazıyoruz daha sonrasını kendimize göre devam ettiriyoruz.

Şu sıralar manga dinliyorum ve beni benle bırak adlı mükemmel*** bir şarkıları var. Onu dinlerken kafamdan o kadar çok şey geçtiki böyle bir kategori ile yazılarıma yaşam alanı oluşturmaya karar verdim. Bakalım ne kadarını aktarabileceğim buraya. Haydin başlıyalım :))

Beni benimle bırak. Bazen o kadar dipsiz bir kuyunun içinde yaşıyorum ki hayatın tüm hengamesinden uzak ama bir o kadar çaresiz. Beni benimle bırak hayat akıp gitsin. Sessiz sakin kendi günahlarımla kendi savaşlarımla uğraşarak. Beni benle bırak ben ben de olmasam da bırak ben beni düşüneyim. Sana ve senden gelecek herşeye rağmen beni benle bırak ki sensizliğin kıymetini bileyim.

Sıra sende 😉

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

  • desperadoonur
  • 24/06/2009
  Cevapla

  beni benimle bırak. Beni benimle bırakMAki sen yokken kafam dalmasın okyanusların en derin çukurlarına, sensizliğin en derin noktasına. Beni benimle bırakMaki anlayamayım tanımayım başka yüz başka beden, sana böyle hapis olmuşken. Sen gidince beni benimle bırakırsın, öyle birgün gelecekse, gelirse ozaman beni benimle bırak:)

  • masal
  • 15/09/2009
  Cevapla

  BU BÖYLE….

  benim de son zamanlarda takıldığım şarkı ve sözleri bu..aşk seni bulabilir de uzakta durabilir de,samimi oluyor derken mesafe koyabilir de..gibi…sadece aşk değildir aslında bunu yapan.hayat demek lazımdır bu girdaba.ne zaman ne yapacağını kestiremediğimiz hayat.bazen hayatımızda her şey planlıdır, her şeyin bir yeri ve zamanı vardır,ideallerimiz vardır ve planlarımız da.birden bir şey olur ve “aşk” bizi bulur ama biz kendimizi ideallerimize öylesine kaptırmışızdır ki aşk ı fark etsek hatta aşık olsak bile bunun için hiçbir şey yapmaz,belki de yapamayız…ancak içimiz o aşkla yanar tutuşur…n’aparsın deriz sonra da BU BÖYLE…

  • cici
  • 15/05/2010
  Cevapla

  bu oyunu sevdim:p
  emre aydın…
  “Kimse Olmadı Senin Gibi hiç kimse olmadı. Zaman geçti arkamdan Kimseler bilmez ki Sığmıyor mumlar artık Doğum günü pastama. Üzerime bastıkça Bastıkça yükseldi. Bir armağan oldun her yıl İpsiz bir uçurtma. Hiç kimse olmadı senin gibi Hiç kimse olmaz ki!”hayatında herşeyin değdiği her halinin mutluluk verdiği o insan geldiğinde her doğumgünün ayrı anlamlıdır… her biri için tek endişen onsuz geçmesi olur her yeni yaşının ayrı güzelliği var ve onun la ayrı kıymetli… hayata dair yapılacak çok şey var kimse olmadıysa sen gibi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım