Nerede O Eski Fenerbahçe!

Süper Ligden uzak kaldıkça olumsuzluklar yüzüme yüzüme vuruyor. Hafta içi yurtdışı liglerde maç kalmayınca oturup Fenerbahçe’nin maçını izleyeyim dedim. İzlerken bu kadar korkak bu kadar temkinli bir takımı göreceğimi bilseydim şimdilerin trend dizisi Çukur Dizisini , dizilerden nefret etmeme rağmen, izlerdim.

Maça defans hatasıyla başlayan takım şok bir gol yiyerek kendi evinde yenik duruma düştü. Sonrasında beklenilen ve özlenen bir oyunla 3-1 öne geçen Fenerbahçe özellikle Valbuena’nın liderliğinde takımı sırtladı. 2 fark öndeyken taraftar desteğini de arkasına alarak farka gitmesi gerekirken geriye çekilen ve skoru korumaya çalışan Fenerbahçe Aykut Kocaman’ın yanlış tercih ve taktiklerinin kurbanı oldu ve üst üste 2 gol yiyerek sahadan berabere ayrılmak zorunda kaldı.

Durum tespiti yapmak gerekirse Aykut Kocaman taraftarın istediği ve özlediği heyecanlı ve ateşli futbolu sahaya yansıtmalı. Kaleci Kameni’yi hiç beğenmedim. Yan toplarda o kadar çok hata yaptı ki kalede daha fazla gol görebilirdik.

Kaybedilen 2 puan hem de kendi evinde kötü futbol oynayarak kazanamamak takım için soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Bu takım daha dirençli takımlarla nasıl mücadele edecek  anlamak güç. İnşallah önümüzde ki haftalarda nerede o eski Fenerbahçe yakınmalarını söylemeye devam etmeyiz.

Etiketler: , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım