Instagram Hikayeleri Adınız Gözükmeden İzleme

Hayatımıza Instagram girdikten sonra diğer sosyal medya siteleri sanki daha az kullanılır oldu. Kişisel olarak 3 farklı sosyal medya sitesini aktif olarak kullanıyorum ve Instagram, Twitter ve Facebook kullanım sıklığına göre sıralama yapabilirim.

Özellikle Instagram’ın ışıltılı dünyası herkesi içine çekerken kullanıcılar ismi gözükmeden hikayeleri takip etmenin ciddi bir şekilde derdindeydi.

Bu konuya ilgi duyanlar için önemli bir özelliği sizlerle paylaşmak istiyorum.  Instagram üzerinden paylaşılan hikayelerde  hikaye paylaşımlarında, paylaşan tarafından kimlerin gördüğü görülebiliyor.

Google Chrome’da hikayeyi görüntülediğinin görünmemesini isteyenler ve stalk yapmak için yeni bir uzantı çıktı. Özellikle Instagramı masaüstü sürümünde çalışan Chrome IG Story sayesinde isminiz gözükmeden hikayeyi görüntülüyebiliyorsunuz.

Uzantıyı yüklemenizin ardından açılan pencere üstünde aramak istediğiniz kişiyi arayıp hikayesini görüntüleyebilirsiniz. Yükledikten sonra, Hikayelerinizde bir göz simgesi görüntüleniyor. Buna tıklandığında “Anonim Görüntüleme” modu etkinleştiriliyor. Üstelik yaptığınız görüntüleme sonuçlarda hiçbir şekilde çıkmıyor.Eklentide, Hikayeler’in paylaşılması ve indirilmesi gibi özellikler de bulunuyor.

Etiketler: , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

  1. Pingback: Günün Özeti - 23 Kasım 2017 | Uykudan Önce! geceraporu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım