Geçmişe Dair – Tanıt Manisa’nı

Hayatta en büyük haz aldığım konuların başında tasarım mevzusu gelmektedir. Sıfırdan bir şeyler tasarlamak, insanların beğenisine sunmak, dijital alemde yer edinmeye çalışmak zevkle uğraştığım meşgalelerden biri. Blog yazmaya 2006 yılında kendi web sitem üzerinden devam etmeye başladım. İlk açtığım web sitemi hatırlıyorum da ne heyecanlı günlermiş.

Mynet’in hazır şablon web sitelerinden birini kullanıyordum. İsmi ya blackmaster ya da ysfglryz gibi birşeydi. O dönemler internetin yeni yeni geliştiği dönemlerdi. Bundan yaklaşık 10 sene önce internet kafede hevesle yapmış olduğum siteyi hatırlıyorum da ne büyük iştahla çalışıyordum. O günden bugüne tam 10 yıl geçti kendi ismim, kendi markam ve benim tabirimle kendi gazetemde yazmaya devam ediyorum. Yazmak özgürlüktür sloganıyla 5 seneyi devirdik bu blog aleminde. Aklıma geleni paylaşmak istedim. Bu sektöre dair ne kadar büyük hevesimin olduğunu görmeniz adına. Tasarım işi kendini ifade edebilme şansı sağlıyor insana. Google’da aklıma geldi aradım ve 2008 tarihine ait güzel haberlere ulaştım. Çok iyi hatırlıyorum o günleri.Bilgisayar başında hiç soluksuz 1 hafta tasarım yapmıştım ve güzel bir site yaptığımın farkındaydım. Basit html kodlaması kullanarak yapmış olduğum web sitesi Tanıt Manisa’nı içeriği ile 3. sıraya layık görülmüştü. Açıkçası çift dil desteği ile sitemin bir basamak daha yukarıda olacağına sonuçlar açıklandıktan sonra görmüştüm fakat bu derece beni dijital aleme daha fazla bağladı.  O gün bugündür yapmış olduğum sitelerle dijital aleme daha fazla bağlanıyorum. Blog yazmayı seviyorum!!!

Bu arada philips marka cep telefonu kazanmıştım. Hala ev ahalisi tarafından kullanılmakta. Bereketli hediyeymiş 🙂

 

     I. Manisa Web Tasarım Yarışması Sonuçları
Milli Eğitim Kategorisi Dereceye Girenler
Birinci : Hasan İŞÇİ
İkinci : Zeynep KOCAEL
Üçüncü : Sercan YENİYURT

Yüksek Öğrenim Kategorisi Dereceye Girenler

Birinci : Necdi VATANSEVER
İkinci : Şeyma TOPBAŞ
Üçüncü : Mazhar DEDE

Serbest Kategorisi Dereceye Girenler

Birinci : Hakan SAĞLIK
İkinci : H. Mehmet ARIDAL
Üçüncü : Yusuf GÜLERYÜZ

Tüm yarışmacılarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Her üç kategoride yarışmaya katılıp birinci olanlara laptop, ikinci olanlara masaüstü bilgisayar, üçüncü olanlara ise ise cep telefonu ödülü verilmiştir.

Etiketler: , , , , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

  1. Cevapla

    Canım meleketim. Emeği geçenlerin ellerine sağlık

  2. Cevapla

    Keşke böyle yarışmalar daha sık tekrarlansa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım