BlueStacks App Player – Android Artık PC'de

Geçtiğimiz günlerde çalıştığım kurum genelinde yapılan yarışma sonucunda ipad 2 kazandım fakat android hayranı bir adam olarak ipad’e hala ısınmış değilim. ipad 2’yi çerezlik, atıştırmalık ve hızlı tüketim bilgileri elde etmek için kullanıyorum. Günlük gazeteleri, elektronik postaları, twitter ve facebook hesaplarımın kontrolleri dışında pek vaktimi harcamıyorum ipad 2’de. Hala da aklımda satıp android işletim sistemli bir tablet alma fikri var. Bu konuda aklımı en fazla çelen model ise sony tablet serisi.

Bu girizgahtan sonra asıl konuya geçmek istiyorum. Android tutkunları için çok güzel bir haberim var. Bilgisayarınıza kuracağınız ufak bir program ile android uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırabileceksiniz. Bunun için de yazımızın devamını okumanız gerekiyor.

BlueStacks App Player

Android tabletinizde veya akıllı telefonunuzda kullandığınız tüm uygulamalar bu program ile artık bilgisayarınızda. Google Play’de yer alan hemen hemen tüm uygulamaları Windows’ta çalıştırabilmenizi sağlayan bu yazılım android kullanıcıları için büyük kolaylık sağlıyor.

Yazılımı öncelikle bu adresten indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra yeni dosyalar indirilmeye başlayacak. Kurulum tamamlanınca masaüstünüzün üst kısmında yeni bir menü açılıyor. Bu menüde mevcut uygulamalarınıza, en popüler uygulamalara, uygulama pazarlarına ve Cloud Connect ayarlarına erişebiliyorsunuz. Daha sonra telefondaki bilgilerinizle eşleştirme yaparak uygulamaları bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda android keyfini yaşamak için mutlaka bu programı denemelisiniz.

Bu program ile ilgili diğer yazılara buradan, şuradan ve şuradan da ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım