Kış Geliyor Dizi Mevsimi Başladı – Revolution

Dün oturup düşündüm ve ne kadar uzun süre olmuş yabancı dizi izlemeyeli.  Kış geliyor ve kışın yapılacak en güzel meşgalelerden biri de  oturup dizi izlemektir belki de. Üniversite zamanları bir gün Lost diğer gün Prison Break derken dizi müptelalığı yapardım. Cnbc-e her vakit açık olur tüm dizileri takip etmeye çalışırdım. Geçip giden zamanlar ilgi alanlarımı da değiştirmiş olacak ki yabancı dizi kültüründen koptuğumu gördüm.

Revolution (2012) dizi hd

Dün tüm bu düşüncelerin altında yeni bir diziyi takip etme kararı verdim ve 3 bölüm arka arkaya izlediğim için bu sayfadan bilmeyenler için paylaşmak istedim. 2012 yılında gösterime giren diziyi 2014 yılında izlemeye başlayınca ister istemez gündemde olan bir konu olmuyor ama dediğim gibi izlemeyenler için ilk 3 bölümden yola çıkarak şunu net olarak söylemeliyim ki “mutlaka izlemelisiniz”.

revolution dizi indir

Gelelim dizinin konusuna. Dünya üzerindeki enerji kaynaklarının tükenmesinin ardından, hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın mücadelesini anlatan dizi, yeni enerji kaynaklarının arayışında, yaşam mücadelesi veren insanlara odaklanıyor. 2 sezon devam eden dizi bence kısa sürmüş ama 2 haftada oturup bitirilecek heyecana sahip.  Mutlaka izleyin.

Diziden kareler için ;

revolution dizi resimler

Etiketler: , , ,
1 2 3 4

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım