Hakkımda

 Uyarı

(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar tamamen yazarın görüşlerini yansıtmakta, yazılan konu hakkında detaylı bilgi edinmek için hazırlanmaktadır. Kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
(2) Bu sitede yer alan yazılar ilgili yazıya link verilmeden ve yazar adı belirtilmeden kullanılamaz.
(3) Bu sitede yer verilecek soru ve yorumların hakaret, aşağılama, küfür, reklam vb içermemesi şarttır. Bu tür soru ve yorumlar siteye alınmamaktadır.
(4) Kişilere yönelik ögeler taşımayan soru, yorum ve katkıların yayımlanabilmesi gönderenin adını açıklama şartına bağlı değildir. Bunların adsız olarak gönderilmesi halinde sitede yer alması mümkündür.
(5) Kişilere yönelik eleştiri ya da değerlendirme taşıyan soru ve yorumların yayımlanabilmesi için bu soru ve yorumları gönderenin isminin açıklanmış olması gereklidir.
(6) Sitede, site konusu dışında korsan duyuru yapmaya, belli etmeden reklam yapmaya yönelik yorumlar yayınlanmamaktadır.

Yorumlar

  • Mahir
  • 09/02/2017
  Cevapla

  Yusuf Bey, sizinle iletişime geçmek için bir iletişim bilginizi bulamadık. E-posta yolu ile bildirim sağlarsanız çok sevinirim.

  • Lale
  • 09/02/2018
  Cevapla

  Merhaba Yusuf bey,
  Vakıfbank Gm için başörtülü olmak bir engel oluşturuyor mu? Bankalar için oluşturmayan yer sayısı epey az anladığım kadarıyla. Teşekkürler şimdiden,

  • Umre Eren
  • 20/02/2018
  Cevapla

  Yusuf bey ben kirikkale universitesinde siyaset bilimi ve kamu.yön. öğrencisiyim tbmm deki stajyerlik hakkinda sizden bilgi alabilecegim soylendi yardimci olmaniz mümkün mü acaba. Teşekkür ederim

  • Umre Eren
  • 21/02/2018
  Cevapla

  Yusuf bey merhabalar ben kırıkkale üniversitesinde siyaset bilimi okuyorum stajyerlik hakkında sizden bilgi alabilecegim söylendi yardımcı olursanız müteşşekkir olurum hayırlı aksamlar

  • Yavuz Selim Bozdağ
  • 15/03/2018
  Cevapla

  Yusuf Bey Merhaba,

  Yazılarınızı beğenerek takip ediyorum.
  Size naçizane bir önerim olacak.
  Her gün sitenizin ön sayfasında bizlere mesaj verecek günün sözü adı ile kısa sözler belirtebilir misiniz?
  Bu gün ilk günün sözü benden olsun 🙂
  “Hayat üç bölümdür:
  Dünyayı değiştireceğini sandığın, değişmeyeceğini anladığın ve dünyanın seni değiştirdiğine emin olduğun…” J.P.Sartre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir