Freedom Fry

Uzun süredir yeni grup keşfi yapmıyordum. Güzel bir grup ile karşınızdayım. 1 fransız kız ve 1 amerikalı erkek güçlerini ve seslerini birleştirip eğlenceli müzikler yapan bir grup kurmuşlar. Grubun ismi ise Freedom Fry. Kızımızın ismi Marie Seyrat.

Kendini bildiğinden beri şarkı söylüyormuş hatta yeteneği sadece müzik ile ilgili değil. Marie moda tasarımcısı olarak Gucci hatta Sharon Stone’un beğendiği kıyafetler üretmiş.Genç yaşta müzik kariyerine başlayan Marie , Michigan’lı Bruce Driscoll ile tanışır. Marie Bruce’un eski grubuna ait bir videoda stilist olarak çalışır. Sesini beğenmekte haklı olan Bruce hemen beraber şarkı söylemeye başlarlar kısa sürede ilk single’ları olan Earthquake adlı şarkıyı yazarlar. Beni bu gruba bağlayanda bu şarkıdır. Mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim.

Şarkının hikayeside ayrı bir ilginç konu. 2012 yılında sevgililer gününde New York’ta meydana gelen deprem şarkının yazımında ilham kaynağı olmuş. İlk şarkılarından sonra devamını getiren grup yepyeni kişiler tarafından dinlenmeyi bekliyor. Kısa hikayesi bizden dinleyip keyif alması sizden.

Resmi siteleri

Twitter

Etiketler: , , , , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım