2009 Yılı

2008 yılını ortalamaya vurursam iyi geçtiğinden bahsetmiştim şimdi gelelim beklentilere… Kendimle ilgili beklentilerin kısa bir özetini geçmek gerekirse daha güzel bir yıl olsun istiyorum. Aşka gelmek hatta en damardan.

Kişisel beklentilerden sıyrılıp hemen blogumla ilgili yapmak istediklerimden bahsedeyim. Seneye bu günlerde bu yazıyı okuyup ne kadarını gerçekleştirip gerçekleştiremediğimi görmek için kendime not verme fırsatımda olur bu arada. Şimdi gelelim hedeflere.

İlk olarak en büyük amacım yerlerde sürünen günlük tekil ziyaretçi sayım. Bu site vakti zamanında günlük 1500 tekil kullanıcı ziyaretçisi gördüğü için ilk hedefim 150-200 lerde sürünen ziyaretçi sayımı arttırmak.

Bir diğer hedefim ise site tasarımı daha çok kişiselleştirmek ve her yerinde bana ait izlerin olmasını sağlamak. Bunun için de tasarım kabiliyetimi mümkün olduğunca arttırmak gerekiyor.

İş yoğunluğundan herhalde bloguma faydalı eklentiler yükleyemedim ve bundan sonraki ilk işim faydalı eklentileri siteme eklemek ve keyfini çıkarmak olacak.

Bir diğer hedefim ise içerik konusunda olacak. Günlük yazılar yazmaya çalışacağım ve özellikle kitap sinema müzik başlıklarına daha fazla yoğunlaşmam gerekiyor. Bu başlıkları ihmal etmemek gerek. İş haricinde vakit ayırmak lazım kendimize.

Bir diğeri ise başka blogları mümkün olduğunca takip etmek. Takip edip yorumlar yazmak.

Aklıma gelenler bunlar vallahi. Bakalım ne kadarını gerçekleştirip gerçekleştiremediğimi zaman gösterecek.

Görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

    • cici
    • 13/02/2010
    Cevapla

    sanırım en büyük dileğin gerçek olmuş bitanem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım