Yeni Yılda Alışkanlıklarınızı Organize Edin

Yeni Yıl, Yeni Umutlar, Yeni Alışkanlıklar

Yeni bir yıla girdik ve siz de benim gibi takıntılıysanız(bir şeye başlamadan önce ya yeni yıl olacak ya ayın başı ya da haftanın başı) sizin için alışkanlık kazandıracak yepyeni uygulamaları paylaşmak istiyorum.

Yeni yıl yeni umutlar yeni bir sen demek ve eğer yepyeni alışkanlıklar kazanarak kişisel gelişiminize katkıda bulunmak isterseniz öncelikle gelişim göstermek istediğiniz konuyu düşünün. Sonrasında cebinizden telefonu çıkarın ve yazımızda bahsettiğimiz uygulamaları deneyimleyin.

Google Calendar – Ajanda Uygulaması

Android işletim sistemine gömülü olarak gelen google ajanda ile gmail bilgilerinizi giriş yaparak hatırlatıcı oluşturabilir ve istediğiniz gün ve saatte tekrarlayarak plan ve programlar oluşturabilirsiniz. Yaptığınız listeyi ana ekranınıza ekleyebilir veya hatırlatıcı ekleyerek istediğiniz zaman aralığında bildirim alarak listenizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamayı İndir: Google Calendar (Bedava)

Habitica Uygulaması

Hobi veya alışkanlık edinmeye karar verdiniz peki hareket geçmek için motive olmanız zaman alabiliyor. Birçok insan karar veriyor fakat harekete geçemiyor. Habitica uygulaması bu noktada yardımınıza koşuyor. Profil fotoğrafı belirleyebileceğiniz, seviyeleri belirleyebileceğiniz ve gelişiminizi görebileceğiniz mükemmel bir uygulama. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı indirebilmek için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamayı İndir: Habitica (Ücretsiz)

Loop Habit Tracker Uygulaması

Bazı insanlar için hobi ve alışkanlıklarını düzenli yapmaları için günlük olarak takip etmek ve gelişimlerini görmek önem arz ediyor. Tam bu noktada günlük olarak tek ekranda yapılıp yapılmadığını kontrol edebileceğiniz bir uygulamayı tavsiye etmek istiyoruz. Loop Habit Tracker uygulaması bu noktada işinizi görebilecek bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Günlük başarılarınızı görebileceğiniz bu uygulama Android markette %100 bedava olarak kullanıma sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamayı İndir: Loop Habit Tracker (Ücretsiz)

Eğer siz de bu yazıya katkıda bulunmak ve farklı uygulamaları bizlere tavsiye etmek isterseniz, yazının altına yorum yaparak, twitter adresimizden ve facebook sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler.

 

Etiketler: , , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

  1. Cevapla

    Teşekkür ederim ustad güzel bir makale olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım