EY ve Finansal Yönetim

Ernst & Young dünya çapında 140 ülkeden fazla faaliyet gösteren uluslararası bir denetim ve danışmanlık hizmetleri firmasıdır. Firma dünyaca ünlü Fortune dergisinde dünya çapında çalışılabilecek en iyi 100 şirket arasında yer alırken dünyanın en iyi dört denetim ve danışmankıl şirketi arasındadır.

Dünya çapında faaliyet gösteren  Ernst & Young, Türkiye’de vergi, bağımsız denetim, kurumsal finans ve muhasebe alanlarında hizmet vermektedir. İstanbul’da genel merkezi, Ankara, İzmir ve Bursa’da ofisleri bulunmaktadır. Firmanın beraber çalıştığı şirketler ile sektörde ki fırsatların yakalanması, işteki performansın geliştirilmesi ve potansiyelin gerçekleştirilmesi açısından  destek olabilmektedir.  Firmanın danışmanlık olarak verdiği konular arasında Büyüme stratejileri, Finans yönetimi, İş ortamı, Kurumsal finansman, Kurumsal yönetim ve raporlama , Operasyonel verimlilik , Risk yönetimi, UFRS, Yetenek yönetimi bulunmaktadır.

Bu yazı da sizlere EY ve  finansal yönetim konusunda nasıl danışmanlık verdiği ile ilgili bilgi aktaracağım. Finansal yönetim ile şirketlerin büyüme ve finansal varlıkların nasıl korunması gerektiğine dair öncelikler hakkında danışmanlık verilmekte olup etkili bir destek sağlanmaktadır. Ernst & Young şirketi firmanıza maliyet kalemlerinin belirlenerek tasarrufların artırılması ve nasıl tasarruf sağlanacağına dair raporlar sunmakta ve destek olmaktadır. Bu noktada iş süreçleri, muhasebe ve finans bölümlerine dair bilgi ve iş çözümleri bir araya getirilmekte ve çözümler sunmaktadır.  Bu noktada şirket işletmelerin performans iyileştirmeleri, süreçlerin yeniden belirlenmesi noktasında destek bulunmaktadır.

Eğer şirketinizin değerine değer katmak istiyor ve sorunlara doğru ve etkin çözümler bulmaya çalışıyorsanız Ernst & Young firması sizlere denetim ve danışmanlık hizmetlerini profesyonelce vermektedir.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım