En Güncel Teknoloji Haberleri İçin Maxicep.com

Tüm dünyayı kasıp savuran Pokemon Go oyunu bildiğiniz gibi ülkemizden resmi olarak kullanıcılara sunulmamasına rağmen oyunu denemek isteyenler farklı yollardan oyunu indirerek deneme şansı bulunuyor. Kullanıcılara gerçekçi bir oyun deneyimi sunan ve bundan sonraki süreçte oyun sektöründe ki tüm kuralları değiştirebileceğini düşündüğüm Pokemon Go oyunu ile ilgili güncel haber ve değerlendirmelerde paylaşılmaya devam ediliyor.

Açıkçası teknoloji haberlerini takip etmek için ziyaret ettiğim bir kaç siteden biri olan Maxicep.com sitesinden de oyun ile ilgili güncel yazılara ulaşabildim. Oyunu indirmeden önce dosyaların güvenli olup olmadığı, cihazıma zarar verip vermeyeceği konusunda araştırma yaptığımda maxicep sitesinde internet korsonlarının oyuna el atarak virüslü dosyalar ile kullanıcıları hedef aldığını okudum. Bu yazıdan sonra açıkçası oyunu test etme işini askıya aldığımı belirtmek isterim. Sitede ayrıca oyun ile ilgili güncel ve ilginç haberlere de yer vererek teknoloji dünyasını yakından takip etmemize olanak sağlanıyor.

Maxicep sitesinde benim en fazla kullandığım kısım ise forum bölümü olup aklıma takılan herşeyi, güncel haber ve oyun bilgilerini forumda yaptığım aramalar ve güncellemeler sayesinde öğrenebiliyorum. Yaklaşık 12 yıldır internet dünyasında hayatını sürdüren MaxiCep sitesinin tam 3 milyon kayıtlı üyesi bulunurken geniş kategori seçenekleri ile de teknoloji dünyasını takip etmek isteyenler için geniş imkanlar sunuyor.

Etiketler:

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım