Ofislerin En Temel Gideri Kırtasiye Malzemeleri

Çalışma ortamlarında en sık kullanılan malzemelerin başında kırtasiye malzemeleri geliyor. Ofisler için bu ürünlerin düzenli olarak tedarik edilmesi şart! Çünkü sadece A4 kağıdın olmaması ya da kartuşun bitmesi dahi ofislerdeki iş akışını sekteye uğratabiliyor. Kritik olan nokta ise her ofisin stok yapacak alana sahip olmamasıdır. Dolayısıyla ofis kırtasiye malzemeleri her işyerinde stoklanamadığı için tükendiğinde temin edilmesi gerekiyor.

Bu noktada devreye online alışverişin girdiğini belirtebiliriz. İnternetten sipariş yöntemiyle ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerinin kısa sürede adrese ulaşması sağlanabilir. Ancak her sitenin hızlı kargo uygulaması bulunmuyor. Bu nedenle ofislerde malzeme tedariki ile görevli olanların doğru adreslerden sipariş vermesi, dolaylı yoldan da olsa ofislerdeki iş akışı ile yakından ilgili oluyor.

Pek çok ofis bu sorunu Avansas ile çözmüş gibi görünüyor. Ofis ve kırtasiye malzemelerinde son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunmasının yanı sıra, ofislerin temizlik malzemesi ya da gıda gibi diğer malzemelerini de temin etme şansı sunması, bu sitenin daha fazla tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Ancak sitenin popülerliğinin tek nedeni bunlar değil. 5000’den fazla ürün çeşidi var ve ürünleri her daim stoklu, satışa hazır şekilde tutuyor. Online alışverişte keyif kaçıran “stokta yok”     problemi Avansas’ta tarihe karışmış. Sadece 1 iş gününde teslimat yapıyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Fiyatların rekabetçi olduğu zaten birkaç ürün için fiyat kıyaslaması yapıldığında anlaşılıyor. Haliyle daha fazla ödeme yapmak istemeyenler soluğu bu sitede alıyor. Bildiğiniz gibi az önce söz ettiğimiz ofislerin temel ihtiyaçlarında fiyat yani bu giderler için ayrılan bütçe oldukça mühim! Avansas bu konuda da beklentileri karşılıyor. Hemen her ürün gayet uygun fiyatlarla satışa sunuluyor ve cazip ödeme kolaylıkları da tanınıyor. Böylece ofisler aylık ya da yıllık bazda kırtasiye malzemesi giderlerini hatırı sayılır miktarda düşürebiliyor. Alışveriş yapmanın kolaylığına da değinmek lazım.

Çok sayıda farklı kategori hazırlamış olan site ziyaretçilerin aradığı ürüne daha kolay ulaşmasını sağlıyor. Ürünlere dair yeterli miktarda bilgi de var. Yani nasıl bir ürün satın aldığınızı elinize ulaşmadan önce biliyorsunuz. Haliyle nahoş sürprizler de ortadan kalkmış oluyor. Tüm bunlar ofisler için büyük önem taşıyan detaylar. Özellikle uygun fiyat ve bol seçenek görmek isteyenler işte bu nedenlerle rotasını Avansas sitesine çeviriyor. Sonuç olarak alışverişin konforu da önemli ve tüm bu özellikler konforlu bir alışveriş yapma şansını ziyaretçilere tanıyor. Sitenin bu denli ilgi görmesine şaşırmamak lazım!

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım