İş dünyasının araç kiralama noktası: Esenboğa Havalimanı  

Birçok kurum ve kuruluşun yer aldığı Türkiye’nin başkenti Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanı araç kiralama konusunda her ay on binlere hizmet veriyor. Daha çok diplomatik sebeplerle olsa da turistik olarak da yoğun olarak ziyaret edilen Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanı son yıllarda araç kiralama konusunda büyük artış gösteriyor.

Günümüzde otomobil fiyatlarının giderek artması araba almayı düşünen kişilerin satın alma gücünü oldukça zorluyor. Ancak otomobilin rahatlığı ve avantajları sebebiyle her zaman tercih edilmeye devam ediyor. Ancak bu tercih artık otomobili satın alma yerine kiralama yönünde değişim gösteriyor. Bunun en iyi örneğini de son yıllarda araç kiralamada büyük artış gösteren Esenboğa Havalimanı’nda görüyoruz. Özellikle iş ziyaretleri için kaçınılmaz noktalardan biri olan Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan onbinlerce kişi araç kiralıyor. Oldukça talep gören bir havalimanı olduğundan burada firma firma dolaşarak fiyat teklifi almak yorucu ve zaman kaybı olabilir. Onun yerine yolcu360’ın bünyesindeki rent a car firmaları arasından bir otomobil kiralayarak daha güvenli ve masrafsız bir yolculuk yapabilirsiniz.

Yolcu360 hem araç sahibi olmayanların hem de olanların beklentilerini ucuz kiralık araçlarla karşılıyor. Tüm araç kiralama firmalarını bir havuzda toplayan ve size en iyi sonuçları veren Yolcu360 ile güvenli, konforlu ve en az masraflı araçları kiralayarak ziyaret tatil veya iş seyahatinizi konforlu geçirebilirsiniz.Ankara tarihe tanıklık eden önemli bir şehir olduğundan bu tarihi yansıtan mimariye de sahip. Bu sebeple gerek yurt içi gerek size yurt dışından birçok insana dönem dönem ev sahipliği yapıyor. Yılın belli dönemlerinde Esenboğa Havalimanı kalabalık olabiliyor. Hal böyle olunca Esenboğa Havalimanı araç kiralama seçenekleri de bir o kadar çeşitli olabiliyor. Kolaylıkla firmalardan araç kiralayabildiğimiz gibi teknolojinin durmadan geliştiği günümüzde firma firma dolaşmamıza da gerek kalmıyor. yolcu360 Silikon Vadisi’nde geliştirilen güçlü yazılım altyapısı sayesinde oturduğunuz yerden istediğiniz aracı kiralamaya olanak veriyor.

yolcu360’ta yer seçiminizi yaptıktan sonra birbirinden farklı Esenboğa Havalimanı araç kiralama firmalarını sıralayabilir, genel kiralama koşullarını ve fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Kullanacağınız yere göre araç tipini seçebilir hatta vites ve yakıt özelliklerine göre kiralık araçlar içinden aradığınız aracı kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer uzun bir seyahat planı yaptıysanız yolcu360’ın uzun dönem araç kiralama seçenekleri ile en uygun fiyatlarıyla aylık araç kiralama yapabilirsiniz. Günden güne artan araç kiralama ekonomik olmanın yanı sıra kişisel araba sorumluluğundan da kurtarıyor. Aracı farklı yerde bırakmak veya iptal gibi seçeneklerde de yolcu360 tam donanımlı yapısı ve uzman ekibi ile 7/24 destek sağlıyor.

Etiketler: , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım