Tüm Borçlarınız Yeniden Yapılandırılabilir

Ekonomik anlamda sıkıntıda olduğunuz dönemlerde borçlarınız da çığ gibi büyümeye devam edecektir. Ödenemeyen bir borç beraberinde faizi getirmekle kalmıyor, ekonomik dengenin alt üst olmasına da sebebiyet verebiliyor. Oysa ödenemeyen borçların yeniden yapılandırılması, ekonomik anlamda düze çıkmanızı sağlayabilir. Bu noktada rotanızı varlık yönetim şirketlerine çevirmeniz gerekiyor.

Pek çok kişinin belki de ilk defa duyduğu varlık yönetim şirketleri, sadece mevcut varlıkların en iyi şekilde değerlendirilmesi alanında hizmet vermiyor. Aynı zamanda borçları nedeniyle ekonomisi artık durma noktasına gelmiş olan kişilere, yeniden bir borç yapılandırması da sunuyor. Özellikle hayatvarlik.com 72 aya kadar uzayabilen ve haliyle gayet rahat bir ödeme planı eşliğinde borçların yeniden yapılandırılmasına olanak tanımasıyla dikkat çekiyor.

Borçlarınız Revize Edilerek Ekonominiz Canlanabilir!

Bu kuruluş, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından gözetim altında tutuluyor ve düzenli bir şekilde denetimden geçiriyor. Dolayısıyla sadece yasalar ve yönetmelikler kapsamında bir borç yapılandırması çözümleri geliştirdiğinden emin olabilirsiniz. Güven noktasında endişe etmeden, kredi ya da kredi kartı borçlarınızın dahi yeniden revize edilmesi için, kapısını çalabileceğiniz kuruluşlar arasında yer alıyor.

Hayat Varlık kuruluşu aslında şimdiye dek 1 milyondan daha fazla sayıda kişinin borç kaosundan kurtulmasını sağladı. Halen 2 milyona yakın kredi dosyasının yönetimini üstlenmiş durumda ve bu anlamda kişiye özel çözümler sunan bir borç revizesi olanağı tanıyor. 600’e yakın uzman ile hizmet veriyor olması da dikkatlerden kaçmıyor. Oldukça şeffaf bir hizmet prensibi sunması ve aynı zamanda müşteri odaklı yaklaşımı ile koşullar öne sürmek yerine, kişiye özel koşullar belirlemeyi tercih ediyor.

Borçlarınız Nedeniyle Kısır Döngüye Girmeyin!

Şimdiye dek binlerce kişinin borç yapılandırması için bu kuruluşu tercih etmesi de aslında gerçekçi çözümler sunmalarının net bir kanıtı olarak değerlendirilebilir. Ekonomik anlamda herkesin yaşayabileceği sıkıntılar, bir borç dağına dönüşmeden harekete geçilmesinde fayda olacaktır. Çok sayıda kişi gibi ödenmeyen borçlar nedeniyle hayatın adeta durma noktasına gelmesini beklemek yerine, borçların kısa sürede yapılandırılmasını sağlamak, elbette daha akılcı bir yaklaşım olur. Bu nedenle kendinizi bir kısırdöngüye mahkum etmeyin. Varlık yönetim şirketlerinin bu hizmetinden faydalanın.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım