Vimark İle Kurumsal Tanıtım Filmleri

Teknoloji dünyası geliştikçe hem talepler hem de beklentiler değişmekte ve hem tüketici hem de üretici faklı olana yönelmektedir. Artık sıkıcı yazılar, mesajlaşmalar veya bannerlardan ziyade kurgulanmış ve üzerinde mesai harcanan videolar önemini daha fazla artırmıştır.

Öyle ki youtube gibi bir gerçek karşımıza çıkmakta ve googledan sonra en fazla arama motoru olarak kullanılan bir site haline dönüştü.  Facebook sayfanızı da incelediğinizde en dikkat çekici gönderilerin video görüntüler olduğunu göreceksiniz. Video ile pazarlama ve tanıtım filmleri de bu bakımdan önemini her geçen gün artırmaktadır. Bu durum hayatımızın her anında önemini koruyor. Mesela bir şirketiniz var ve site kuruluş aşaması tamamlandıktan sonra dikkat çekici bir şeyler yaparak tanıtım yapmanız gerekiyor. En etkili ve en geniş kitleye ulaşabilmek için etkileyici videolar çekerek ürün ve sitenizi tanıtabilirsiniz. Bunu ya kendiniz yaparsınız ya da kurumsal firmalar ile anlaşarak daha derli toplu daha fazla kitleye sahip olacak şekilde hazırlattırırsınız.

Peki video ile tanıtım yapmak neden bu kadar önemli. Konuyu istatistiklerle detaylandıralım. 2017 yılında çevrimiçi videolar, tüm çevrimiçi video trafiğinin %74’ünü oluşturmakta. İnsanların %55’i videoları her gün çevrimiçi olarak izlemektedir.Facebook videolarının %85’i ses olmadan izlenmekte. Yöneticilerin %59’u, aynı konu hakkında hem metin hem de video izleme seçeneğinin bulunması halinde daha çok videoyu tercih edilmekte. Bir e-posta’nın konu satırında “video” sözcüğünü kullanmak, e-postanın açılma ihtimalini %19 oranında artırmaktadır. Kısacası video pazarlama artan bir trend ve her geçen gün önemini artırmakta.

Peki bu kadar önemini artıran video pazarlamada neler yapılması gerekiyor. Bu noktada profesyonel destek almak çok önemli. Piyasada bir çok şirket bu konuda müşterilerine hizmet verirken en iyisi ile çalışmak da önem arz ediyor. Profesyonel Tanıtım filmi ve video çekimi yapan bu firmalar video pazarlama yolu ile hazırlanan videoları müşterilere sunmaktadır.

Konuyla alakalı websitem için ajans araştırması yaparken Vmark adlı ajans ile karşılaştım. Video marketing stratejisi ile müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Vimark’ın mutlu müşteri gamı ile güven vermekte ve yaptığı projeler ile dikkatimi çekmeyi başardı.

 

Etiketler: , , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım