BizPoint İle İş Hacminizi Artırın

Günümüz liberal dünyada faaliyet gösterilen sektörde en iyisi olmak, yeni müşteri kazanmak ve müşteri sadakati sağlamak büyük önem arz ediyor. Bu noktada sosyal medyayı kullanmak, şirketin reklamını kaliteli sitelere kaydetmek gerekiyor. Şirketin itibarını korumak için de bunu en iyi şekilde yapmak gerekiyor. Bu bakımdan pazarlama çok önemli. Şirketinizi en iyi şekilde markalaştırmak ve marka değerini korumak gerekiyor.

Şirketinizin bulunduğu lokasyonda daha fazla kişiye ulaşması için , yapılan kampanyaları daha fazla kitleye ulaştırmak için sitenin indekslenmesi ve kayıt ettirilmesi en başta gelen işlerden biri. Bu noktada sizlere BizPoint adlı siteyi önerebilirim. Sevdiğim bir abinin kahvaltı salonu için sosyal medya ve endeksleme çalışması yaparken bu siteye rast geldim. Müşteri kazanımı açısından yaptığımız çalışmada siteye kolaylıkla kayıt olunabilmekte ve şirket hakkında detay bilgilerin girişi yapılarak kullanım kolaylığı ile kayıt yapabiliyoruz. Lokasyon bazlı olarak giriş yaptıktan sonra işyeri detaylarını siteye kaydedebiliyorsunuz. Kayıt işleminden sonra fotoğraf ve sosyal medya sitelerini ekleyerek daha fazla müşteriye ulaşabilme imkanı buldum.

Sistem o kadar geniş bir veritabana sahip ki il bazlı olduğu için Ankara haricinde diğer illerde bulunan firmaları da inceleyebiliyoruz. Bizim gibi gezginler için de faydalı bir site olup gittiğiniz ilde en iyi restoranlar , kafeler veya alışveriş mekanları nerede lokasyon özelliği ile keşfedebiliyoruz. Bilmediğimiz şehirlerde karnımız acıkıncada siteyi kullanabilirsiniz.

 

Etiketler:

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım