Ev Temizliği Artık Dert Değil

Bu sayfalarda sadece ekonomi, teknoloji veya spor ile ilgili yazılar yayınlamamaya karar verdim. Hayatın her anında ihtiyaç duyduğumuz bilgiler ile yeni kategorilere yelken açıyorum. Bugün sizler için ev temizliği hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum. Biz erkekler için ev temizliği süpürgenin ayağımızın altındakileri süpürmesi için ayağımızı kaldırmaktan ibaret. Maç izlerken eşimizin veya sevgilimizin televizyon önünden geçmesi ve en önemli pozisyonları kaçırmamız da temizlik denince akla gelen ilk şeyler. Kadınlar için ise yorucu bir haftadan sonra haftasonu da ev işleri ile uğraşmak ve yorulmak, yorulmak , yorulmak anlamına geliyor.

Bu noktada anne veya kayınvalidenin yardıma gelmesi, temizlikçi tutmak gibi alternatifler ile bu rutin işlerden sıyrılıp kendinize vakit ayırabilirsiniz. Annelere kıyamadığımızdan aslında en güzel alternatif temizlikçi tutmak. Hem ekonomiye can vermiş oluyorsunuz hem de e-devlet üzerinden ilgili şahsın sigortasını yaptırarak sigortalı çalıştırma imkanı sağlıyorsunuz. Hani dedik ya çalışan kadınlar için temizlik problem diye. Gündelikçi bulmak hem güvenilir hem de çalışkan birini bulmak hayati öneme sahip Bu noktada biz kendi evimiz için eş dost tavsiyelerine ilaveten netten de araştırma yapma ihtiyacı duyduk. Bu konuda birçok websitesi var fakat bu websiteleri arasından da güvenilir olanları tercih etmek önemli.

Uzun araştırmalar ve forum yorumlarından sonra isimdustu.com’daki ev temizliği  ilanları arasında gezinmeye başladım ve listelenen şirketlerden teklif aldım. Haftasonu 1 günümüzü alan ve evde ufak çaplı çatışmalara sebep olan temizlik sorununu da çözmüş oldum. Böylelikle haftasonları da bize kalmış olacak.

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım