Dijital Öğrenmenin Adresi

Çağımız internet ve teknoloji çağı ve tüm sektörlerde olduğu gibi eğitim sektörü de değişen çağa ayak uydurmaya çalışmaktadır. Online eğitim ile öğrenciler hem konu tekrarı yapmakta hem de teknolojiyi faydalı bir şekilde kullanarak derslerinde başarılı olmaktadır.

Ülkemizde de bu konuda yapılan çok başarılı çalışmalar bulunmaktadır. Dijital öğrenme denince akla ilk gelen sitelerden biri olan okulistik.com lise öncesinde olan öğrenciler için internet üzeriden eğitim almasını sağlayan bir platform. Teknik bir kaç detay vermek gerekirse okulistik’in yaklaşık 12 yıldır faaliyette olduğunu görüyoruz.  2004 yılından beri öğrencilere kurumsal ölçme ve değerlendirme çözümleri sunan platform, sistemlerinde yer alan sınav sorularının MEB Öğretim Programı ile %100 uyumlu olarak hazırlamaktadır. Okulistik’in belki en önemli özelliği ise  öğrencilerin eğitim süreçlerini geliştirmeye dayalı yani sınav sistemi doğrultusunda onları bir üst kuruma yerleştirme odaklı değil. Öğrencilerin gelişimlerini desteklemek en başta gelen özelliklerinden biri. Çocuklara müfredat ile uyumlu eğitim verildiğinden başarısının katlanmasına yardımcı oluyor. Biz veliler için ise okulistik çocuğumuzun gelişimi, başarımı durumu gibi konularda detaylı analizlerle bilgi almamızı sağlıyor.

Gelelim fiyatına. 8.sınıfa kadar tüm derslere ait içeriklere kolayca ulaşabileceğiniz sitenin 12 aylık fiyatı sadece 99,99.-TL. İsterseniz aylık, 3 aylık ve 6 aylık paketlerde satın alabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım