Enerjisa İle Enerjini Koru

Çağımızın en önemli konuları arasında doğal kaynakların verimli kullanılması yer almaktadır.  Bu bakımdan sürdürülebilir enerji çalışmaları, doğal kaynakların yenilenebilir kaynak olması  ve çevreye en az zararı vererek enerji üretebilmenin mümkün olması bizler için en doğru yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Kaynakların üretimi ile birlikte tüketimi de önem arz etmektedir. Bu bakımdan biz tüketicilere büyük görev düşmektedir.

Enerji tasarrufu yapmak  bizler için önemli ölçüde bir fayda sağlarken kaynakların verimli kullanılmasını öğretmektedir. Bu noktada son dönem tv reklamlarında şahit olduğum ve çok hoşuma giden bir reklam kampanyasından bahsetmek istiyorum. Son dönem reklamlarda enerjisa tarafından hazırlanan tasarruf ipuçları herkesin mutlaka izlemesi gereken ayrıntıları içeriyor. Eğer tv reklamlarında denk gelmediyseniz enerjisa’nın websitesinden veya YouTube sayfasından bu tasarruf ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Uygun Teklifler Enerjisa Çatısı Altında

Enerjini Koru kampanyasını başlatan şirket whatsapp üzerinden faturanızı paylaştığınızda size uygun çözümler sunmakta. Fatura ortalamanız 82 TL ise siz de elektrik faturanızın  fotoğrafını çekerek 0530 811 0000 no’lu Enerjisa Whatsapp Hattına yollayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri tarafından haftaiçi 08:30 – 17:30 saatleri arasında aranarak fırsatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 82 TL ortalama faturanız veya bir yılda ortalama 2.400 kWh enerji tüketiminiz varsa serbest tüketici olarak size özel çözümlerden faydalanarak fiyat alternatiflerini belirleyebilirsiniz.

Enerjisa’dan iPhone Kazanma Şansı

Yazımda ayrıca enerjisa müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere bir kampanyadan bahsetmek istiyorum. Enerjisa Yekili Ödeme Noktaları veya Müşteri Hizmetleri Merkezlerine gelip, abonelik bilgilerinizi güncellediğinizde tasarruf kitapçığını alıp çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Şirketin üstlendiği ve hayata geçirdiği bu kampanya ile enerjimizin nasıl korunması gerektiği ve tasarrufun nasıl yapılması gerektiği bizlere anlatılıyor. Böylelikle hem tasarruf hakkında bilgi alabiliyorsunuz hem de iphone kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Siz de şirket hakkında daha fazla bilgi almak kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için Enerjisa.com.tr sitesinden faydalanabiliriz. Ev ve işyerleriniz için doğru çözümler ile enerjisa 2017’nin yıldızı olacak.

Etiketler: , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

 1. Güzel kampayalar var sanırım güzel bilgilendirme.

 2. Teklifler gayet güzel ve başarılı

 3. Cevapla

  başarılı 🙂

 4. Cevapla

  Bilgilendirme için Teşekkürler 🙂

 5. Cevapla

  Kampanyalar Başarılı 🙂

 6. başakşehir anaokulu

 7. Enerjiyi korumak önemli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım