Teknoloji Haberleri İçin PCnet

Türkiye’nin en iyi teknoloji dergilerinden biri olan PCnet ile ilk tanışmam sanırım orta okul yıllarında olmuştu. O zamanlar bilgisayar almak ne mümkün. Bilgisayarı olanlara gıptayla bakılır , hangi bilgisayarı alacağına dair hayaller kurarsın.

Windows 98’li dönemlerde şimdiki gibi internete erişim bu kadar yaygın değil ve teknolojiyi takip etmek için ise dergiler satın alınıyordu. 1997 yılında piyasaya sürülmeye başlayan ve gelecek sene 20. yaşını kutlayacak olan PCnet dergisi beni teknolojiye sevdiren, teknolojinin hayatımın her anında önemli bir yer kaplamasına sebep olan dergidir. Verdiği ekler ve hediyeler ile anlaşılabilir yazıları ile dönem dönem dergiyi uzun soluklu satın alıp takip ederken internetin hayatımızın vazgeçilmez bir hal aldığı son 10 yılda ise internetten takip etmeye devam ettim. 2 yıl boyunca kağıttan okumanın verdiği haz yeniden depreşip abonelik kaydı yaptırdım fakat son dönemde ki iş yoğunluğumdan dolayı yine internet üzerinden teknoloji haberleri okumak için PCnet sitesini takip ediyorum.

Müşteri sadakatini hep kullanıyoruz ya işte PCnet’de benim dönemimde ki birçok teknoloji sevdalısı için ayrı bir yere sahip ve o sadakatini oluşturduğundan hiç şüphem yok. Geniş içeriği ile de yeni okurları bünyesine kazandıran PCnet sitesi üzerinden yeni ürünleri, yazılım , mobil, dergi ile ilgili haberleri ve forum bölümüne ulaşımı sağlayabilirsiniz.  Siz de mutlaka gözü yormayan , sade ve anlaşılabilir teknoloji haberlerini okumak için tıklayınız.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım