Kredi Kullanmak Artık Çok Kolay

Finansal bir market olan bankacılık sektöründe hiç şüphesiz sektörün lokomotif ürünü krediler olup teknolojinin gelişmesi ile birlikte kredi ürünlerine ulaşmak, bilgi edinmek hatta kullanabilmek çok daha önem kazanmaya başladı. Bu noktada sektörü atağa kaldıran, maliyetleri azaltan projeler hiç olmadığı kadar önem kazanmaya başladı. Bu yazı da sizlere internetten kredi oranlarına nasıl ulaşabileceğiniz hakkında keşfettiğim bir site hakkında görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

Türkiye’de onlarca kredi veren kuruluş var ve kredi kullanmak istediğimiz zaman banka banka dolaşmak hemen zaman kaybına yol açarken hem de büyük çaba göstermemize sebebiet vermektedir. Bu bakımdan oturduğunuz yerden faiz oranlarına ulaşabilmek hatta kredi kullanmak hem potansiyel kredi müşterileri hem de bankalar için önem arz etmektedir Birçok bankanın reklamlarda aşina olacağınız gibi internetten veya cep telefonunuzdan kullanabileceğiniz hazır kredi ürünleri bulunmaktadır. İlgili bankada hazır limitiniz varsa ve sisteme T.C. Kimlik numaranızı girerek kredi başvurusu yaptığınızda, size tanımlanan limit kadar kredi kullanabilir ve krediyi evrak ile uğraşmadan çekerek vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Buraya kadar herşey mükemmel fakat bu noktada fark yaratan durum faiz oranları yani maliyet. Hangi bankanın maliyeti daha az, hangisi bütçenize uygun olduğunu çok fazla irdelemeden bu ürünler kullanılıyor fakat bu noktada sizlere bir internet sitesinden bahsetmek istiyorum. Şimdilik 3 banka ile anlaşması bulunan Kredi Denizi sitesinde ilgili bankalara ait tüketici, konut ve taşıt kredilerine ait fiyat teklifi alarak karşılaştırma yapabilir ve uygun olan bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Böylelikle kredidenizi.com sitesi işi bir adım öteye götürerek kredi faizlerine ait maliyet karşılaştırması da yapabilmektesiniz. Site üzerinden çoğunluğu duayen eski bankacalarından tavsiyeler de alabilmeniz bir diğer önemli özelliği.

Siz siz olun. Kredi kullanmadan önce mutalaka kredidenizi.com sitesinden fiyat teklifi almayı unutmayın.

Etiketler: , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Yorumlar

 1. Cevapla

  acil 10000 tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz tel 05349503213

 2. Cevapla

  Bir deneyelim bakalım. İnşallah işimize yarar.

  • Sabri
  • 10/05/2017
  Cevapla

  acil 20.000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olur musunuz durumun aciliyeti var borçlarım çok dağınık yetişemiyorum

 3. Cevapla

  Çok acil 20 bin e ihtiyaç var

 4. Cevapla

  10.000 liraya ihtiyacım var bankalarda kırmızı kalem var borclarımı botirip safe bankaya virgin olsun Kerri çıkarmı acaba 05395763350 adım cengiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım