İşte Premier Lig Bu!

Halı sahada ekipman çok önemli. Evvela oynadığın top güzel olacak , kramponlar zemine uygun ve ayağına oturacak. Kendini ifade eden güzel bir formada alınca deyme futbol keyfine. Biz de her hafta çarşamba günleri halı saha da top koşturuyoruz. Müdürlerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla beraber yaptığımız maçlarher hafta çarşamba gününü iple çekiyoruz. Heyecan dolu maçlara daha fazla heyecan katmak içinse yeni bir top almaya karar verdik. Yazın manisaya gittiğimde alışveriş yaptığım sportive firmasının web sitesini inceliyeyim dedim. Mağazadan aldığım ürünleri beğendiğimden halı saha topunu da buradan alayım istedim. Erzurumda mağazası olmadığı için hemen sportive.com.tr adlı websitesini araştırmaya başladım ve premier lig topu olan Nike’ın bu güzel futbol topunda karar kıldım.

urun-40246-nike-strike-futbol-topu

Burada 70-TL olan top indirime girmiş ve 32-TL olmuş. Bildiğiniz üzere internet üzerinden alışveriş yapanların sayısı her geçen gün artmakta ve ciroda büyümektedir. Bu noktada güvenilir siteler ile paravan siteleri birbirinden ayırt etmek güçleşmekte kullanıcı yorumları önem arz etmektedir. Kullanıcıların site ile ilgili yaptığı yorumlar tercihleri belirlemektedir. Uzun yıllardır internetten alışveriş yapan biri olarak sportive firmasının hem mağazasında çalışanlarının müşteri memnuniyeti konusunda ki hassasiyetleri hem de internet sitesinde ki ilgi ve alakaları beni memnun etti.

Bahsettiğim lig topunu indirimde olmasından dolayı hemen satın aldım ve aşağıda göreceğiniz üzere geçen hafta ki ilk maçımız da kullanmaya başladık. Topun kalitesi ve orjinalliği elinize ilk aldığınızda hissediliyor.Kaliteli ürünü ucuza sahip olmak ayrı bir keyif katıyor insana.

IMG-20131204-WA0027

Bu arada sportive mağazalarında ayakkabı, tekstil,ekipman malzemeleri, futbol malzemeleri,outdoor, yüzme ve çanta kategorilerinde yüzlerce ürün satıyorlar. Sanırım sportive sitesinden bir sonraki alışverişim indirimde olan formalardan birini satın almak olacak. Siz de Sportive’deki indirimlerden mutlaka faydalanın ve fırsatları kaçırmayın.

Etiketler:

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım