HTC UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin Resmi Sponsoru

Yakından bilenler bilir beni.. HTC daha piyasada yokken, 3-5 meraklının kullandığı telefonken HTC ile ilgili websitesi açıp haberler paylaşıyordum. Askerlik, başka meşgaleler araya girdikten sonra siteyi kapatmak zorunda kaldım fakat hala HTC kullanıcısı olarak takibim devam ediyor. Türkiye’de ki popüleritesi her geçen artmasına rağmen çinli telefon üreticisi imajından kurtulamayan marka, ürettiği yeni telefonlar ile bu imajı silmeye devam ediyor.

Türkiye ofisi açılan şirketin ofisin sallantıda olduğuna dair haberlerin yayılması beni ürkütsede yapmış olduğu yatırımlar şirketin büyümesine ivme kazandırıyor. Bu sene kar rakamları beklendiği gibi çıkmayan şirketin uluslararası piyasalarda bilinirliğini ve popüleritesini artıracak bir anlaşmaya imza atması beni sevindirdi. Gün içiden Fenerbahçe’nin Avrupa Ligindeki rakibine dair yazıları incelerken uefa.com sitesine girdiğimde htc’nin reklamını görmem beni şaşırttı fakat işin aslı tahmin ettiğim gibiymiş.Aşağıda detaylarını okuyacağınız üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarından biri olan şampiyonlar ligi ve avrupa ligi’nin resmi akıllı telefonu oldu. Umarız bu haber HTC’nin eski günlerine dönmesinde yardımcı olur.

HTC’nin UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin resmi sponsoru olduğunu açıklamaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi akıllı telefonlarımız ile siz taraftarlara her maçın her anını yaşatacak ve sizleri bu heyecanın tam kalbinde tutacağız.

İster stadyumda maç seyrederken, ister akıllı telefonunuzla maçları takip ederken futbola olan ortak heyecanımızı paylaşmak için yanınızda olacağız.

Etiketler: , , , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım